top of page
S přispěním programu Evropské unie LIFE - LIFE14 ENV/GR/000611

Registrace na Evropský týden mobility 2016 byla zahájena

Evropský týden mobility se letošní rok uskuteční od 16. do 22. září. Hlavním tématem celé akce odkazujícím se na blízký vztah mezi dopravou a ekonomikou je „Chytrá a udržitelná mobilita – investice pro Evropu“. 

 

 

 

 

 

Místní autority napříč Evropu se mohou přihlásit na letošní Evropský týden mobility za pomoci online formuláře, po registraci bude jméno daného města zveřejněno na stránkách akce a bude zohledněno v počtu přihlášených měst v rámci daného státu.


Pro více informací navštivte oficiální webové stránky akce nebo sledujte Evropský týden mobility na Facebooku, Twitteru, Flickeru nebo Youtube.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zdroj: Evropský týden mobility

 

 

Projekt GYM [LIFE14 ENV/GR/000611] je spolufinancován prostřednictvím programu LIFE, finančního nástroje Evropské unie zaměřeného na životní prostředí.

Veškerou odpovědnost za obsah těchto stránek nesou výhradně jeho autoři. Tento obsah nemusí nutně vyjadřovat názor Evropské unie. Výkonná agentura pro malé a střední podniky (EASME) ani Evropská komise nejsou odpovědné za užití informací zde uveřejněných.

 

Začátek projektu: 15.září 2015. Doba trvání projektu: 35 měsíců

bottom of page