top of page
S přispěním programu Evropské unie LIFE - LIFE14 ENV/GR/000611

Pozvánka na veletrh CZECHBUS

Již po šesté se sejdou příznivci autobusů a hromadné dopravy od úterý 22. do čtvrtka 24. listopadu na Výstavišti v Praze – Holešovicích.

 

V každé expozici najdou návštěvníci něco nového. V Pravém křídle Průmyslového paláce chystá velkou premiéru například  SOR Libchavy - po předpremiéře na IAA v Hannoveru společnost oficiálně poprvé v ČR představí právě na veletrhu CZECHBUS nová bezemisní vozidla, například celonízkopodlažní elektrobus v délce 12 m a nový trolejbus. V  expozici EVOBUSU bude k vidění výstavní  premiéra nového městského Mercedesu s délkou 18 m, nové minibusy představí i společnost BUS Profi, čerstvou listopadovou novinku možná představí také IVECO Bus. Tato značka vystaví celou svou produktovou řadu. Ve Střední hale Průmyslového paláce bude další premiéra: čínská značka King Long ukáže zcela nový model C10 v provedení 37+1+1 míst.

 

Také letos se veletrh může pyšnit významnými záštitami – ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka, ministra dopravy Dana Ťoka nebo prezidenta Svazu průmyslu ČR Jaroslava Hanáka. Odbornými partnery jsou samozřejmě Sdružení dopravních podniků ČR, Sdružení pro dopravní telematiku, ČESMAD Bohemia, Centrum služeb pro silniční dopravu a další.

Pro více informací navštivte.

Projekt GYM [LIFE14 ENV/GR/000611] je spolufinancován prostřednictvím programu LIFE, finančního nástroje Evropské unie zaměřeného na životní prostředí.

Veškerou odpovědnost za obsah těchto stránek nesou výhradně jeho autoři. Tento obsah nemusí nutně vyjadřovat názor Evropské unie. Výkonná agentura pro malé a střední podniky (EASME) ani Evropská komise nejsou odpovědné za užití informací zde uveřejněných.

 

Začátek projektu: 15.září 2015. Doba trvání projektu: 35 měsíců

bottom of page