top of page
S přispěním programu Evropské unie LIFE - LIFE14 ENV/GR/000611

Koordinátor londýnské integrované dopravy se dohodl na používání služby Android Pay

Londýnská doprava investuje více do komodality. Společnost Transport for London je první dopravní organizací, která přijímá Android Pay jako jízdenku. Cestující mohou nyní používat své mobilní telefony k platbě jízdenky pro cesty po Londýně. Již od července 2015 společnost také akceptuje Apple Pay.

„Je skvělé vidět uvedení další mobilní možnosti platby jízdného" řekl technický ředitel koordinátora londýnské integrované dopravy Shashi Verma a dodal, že „Android je populární mobilní operační systém a my jsme úzce spolupracovali se společností Google abychom zajistili, že služba Android Pay je plně integrována do dopravního systému našeho města“.


Zdroj: Railwaygazette

Projekt GYM [LIFE14 ENV/GR/000611] je spolufinancován prostřednictvím programu LIFE, finančního nástroje Evropské unie zaměřeného na životní prostředí.

Veškerou odpovědnost za obsah těchto stránek nesou výhradně jeho autoři. Tento obsah nemusí nutně vyjadřovat názor Evropské unie. Výkonná agentura pro malé a střední podniky (EASME) ani Evropská komise nejsou odpovědné za užití informací zde uveřejněných.

 

Začátek projektu: 15.září 2015. Doba trvání projektu: 35 měsíců

bottom of page